0224 361 13 44

HAKKIMIZDA

TUNER Tarım Ürünleri Tasarım Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

2001 yılında kurulmuş bir işletmedir. Doğanın mucizevi besini SUSAM ve ondan elde edilen TAHİN üretimini ve doğrudan pazarlamasını yapmaktadır.

Ek kalemler olarak da her zaman en uygun fiyatla, dilimli ve parçalı zeytin, zeytin ezmesi, haşhaş ezmesi, kuru haşhaş, çörek otu, yer fıstığı (kırık pirinç) ve ceviz tedarikçisidir. Bursa da kısa sürede alanında tercih edilen ve en önemli iş ortağı olmayı başarmış olmamız da tesadüf değildir. Ancak sunmuş olduğumuz daimi kalite istikrar ve kusursuz hizmet anlayışıyla çalışmamızdan ibarettir. Bu sayede Bursa'da pastane işletmecisinin, unlu mamul üreticisinin ve ekmek fırınlarının en önemli iş ortağı olmuştur.

Şirketimizin kısa süre içinde Bursa'da alanında lider konumuna gelmesi ve markamız Tuner Gıda tercih edilen TAHİN ve SUSAM olması ve kalitesi dilden dile bu alanın ustaları arasında dolaşmaktadır.

Öyle ki TAHİN ve SUSAM denince artık ilk olarak akıllara Tuner Gıda markası gelmektedir. Tüm iş ortaklarımıza sunmuş olduğumuz en kaliteli ürün ve kusursuz hizmetle haklı olarak gururluyuz ve hedefimiz bu istikrarı korumak ve daha da ileriye götürmektir.